tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Maslak elektrikçi hakkımızda
Maslak Elektrikçi Hakkımızda

Emre Elektrik (Maslak Elektrikçi), 20 yılı aşkın süredir Sarıyer / Maslak’ta hizmet vermektedir.

Memnuniyet ve kalıcı çözümler üretmeyi kendine prensip edinmiş olan firmamız, teknolojiyi etkin biçimde kullanıyor, tamamı alanında uzman, eğitim sertifikalı ekibimiz ile kısa sürede ihtiyaçlarınızı çözümlüyoruz.

Maslak ve çevresinde, Elektrik tesisat, bakım ve onarım işlerinizi uzman ekibimizle titizlikle yerine getiriyor, elektrik arıza tespit ve onarımında hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz..

Nasıl Çalışıyoruz.
  • Tüm elektrikçi taleplerinizi bize iletişim bilgilerimiz üzerinden iletiyorsunuz.
  • Vermiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden sizlere ulaşıyor, detaylı bilgi istiyoruz.
  • Maslak ve civarı bölgelere en kısa sürede intikal ediyoruz.
  • İsteğiniz doğrultusundaki tüm elektrik işlemlerini kısa sürede titizlikle yerine getiriyoruz.
  • Talebinize göre faturanızı yada kasa fişininizi tarafınıza ileterek işlemi sonlandırıyoruz.
  • Yapılan işlemleri, kullanılan malzemeleri, İşlem tarihi ve iletişim bilgilerinizi yaptığımız işin garantisi için firmamızda saklıyoruz. Kesinlikle 3. kişiler ile paylaşmıyoruz.
Sıkça Sorulan Sorular
Neden Maslak Elektrikçi’yi Tercih Etmeliyiz?

Bizler; Emre Elektrik (Maslak elektrikçi) olarak 20 yılı aşkın süredir Sarıyer – Maslak’ta faaliyet göstermekteyiz. Firmamız kurumsal yapıda olduğundan gerek şirketlere gerekse şahıslara titizlikle elektrikçi hizmeti vermekteyiz. Mobil olarak çalışmadığımızdan Maslak’ta kısa sürede adresinizde oluyoruz. Acil hizmet talepleri ve arıza tespit – onarım işlemlerinizi hızla çözümlüyoruz.

Hizmet Ücretlendirmeleriniz ve Servis Bedeliniz Ne Kadar?

Tüm hizmetlerimizdeki işçilik ya da servis bedellerini yapılacak işin türüne göre belirliyoruz ve tarafınıza teklif halinde iletiyoruz.
Müşteri memnuniyeti açısından fiyatlarımız genellikle piyasanın altında bulunmaktadır.

Kaliteli Ürünler Kullanıyor Musunuz?

Evet. Firmamız kurumsal yapıda bulunduğundan, Tüm elektrik işlerinizde Siemens, Panasonic ve Legrand gibi kendini kanıtlamış markaların orijinal ürünlerini kullanıyoruz.

Personellerinizin Eğitim Durumları Nedir?

Personellerimizin tamamı ilgili kurumlarda eğitimini tamamlamış olup, Ustalık belgesi, Usta eğiticilik belgesi ve İş yeri açma belgesi gibi yetki sertifikaları bulunmaktadır. Yani ekibimizin tamamı alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Maslak Elektrikçi olarak; Müşteri memnuniyeti ve yapılan işlerin kusursuz olması – stabil çalışması birinci ilkemizdir. Bu sebeple bizi tercih etmeniz için daha sayamadığımız bir çok sebep bulunmakta.

Diğer yandan senelerin vermiş olduğu tecrübe doğrultusunda maslak’ta yer alan tüm yapılara hakim durumdayız. Bu sayede tüm elektrik işlemlerini kısa sürede yapmakta ve kalıcı çözümler üretmekteyiz.